Kurumsal
Hüda Unlu Mamülleri 1978 yılında Konya’da kurulmuştur.Uzun yıllar sürecek en kaliteli ürünleri sunmak için kurulan firmamız müşterilerinin memnuniyeti sağlamak için çalışmaktadır. Unlu mamul ve Ekmek üretiminde Katkısız ve doğal ürünleri en yüksek hassasiyetle sağlıklı olarak,bugüne denk gelen üretim sistemlerinin dışında üretmek ve pazara sunmak çizgisinden sapmadan yoluna devam etmektedir.

Günümüzde müşterilerimize memnuniyetleri için verdiğimiz önem, bu rekabetçi pazarda bize avantajlı bir durum yaratmaktadır. Daha geniş pazarlar ararken firma olarak bize mevcut müşterimizi korumak ve avantaj sağlayacak anahtar kaliteden taviz ve ödün vermemektedir.

Aile şirketi olmanın getirdiği avantajlardan birisi olarak, biz aile üyeleri, ürünlerimizi kalite kontrolünden siz müşterilerimize ulaşıncaya kadar her düzeyde dahil olmaktayız. Sektörümüzün hızlı olması sebebi ile bireysel ihtiyaçların ne kadar önemli olduğu bilincinde olup, kendimizi üretimden ürünümüzün reyona ulaşmasına kadar dahil ediyoruz.